oplatek

Najbliższa niedziela 8.01.2017r to Niedziela Chrztu Pańskiego w naszej wspólnocie Diecezjalny Dzień Wspólnoty – opłatek z ks. bp. Janem Piotrowskim. Tradycyjnie jest to święto patronalne Moderatorów.

Zapraszamy na ten Dzień Wspólnoty do parafii św. Józefa Robotnika w Kielcach do dolnego kościoła.

15.00 – zawiązanie wspólnoty + modlitwa
15.30 – konferencja + dzielenie się w grupach
16.45 – przygotowanie do Eucharystii
17.00 – EUCHARYSTIA
ok. 18.15 – opłatek i kolędowanie

oplatek

Opieka dla dzieci zapewniona jest podczas punktów programu poprzedzających mszę świętą.

Prosimy, aby wzorem lat ubiegłych zatroszczyć się o wspólną agapę. Przygotowane będą paszteciki, barszcz czerwony oraz napoje. Proponujemy, aby w miarę możliwości na wspólny stół przynieść ciasto i sałatki.

Osoby, które będą chciały przynieść coś na stół Wigilijny prosimy o kontakt z Kasią Radek tel. 795 143 803 (wystarczy sms)

Zapraszamy na to spotkanie, by wspólnie modlić się za Ruch w naszej diecezji, dzieląc się opłatkiem złożyć sobie życzenia oraz otoczyć szczególnie modlitewną pamięcią Moderatorów – by na wzór Chrystusa Sługi prowadzili nas drogami wiary.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*